DĚTSKÉ POKOJE/POSTELE A LOŽNICE/KUCHYNĚ/STOLY A ŽIDLE/SEDACÍ SOUPRAVY/OBÝVACÍ PROSTOR/HOTELY A OSVĚTLENÍ/OFFICE/DOMÁCNOST A DÁRKY

 

Ke zrodu společnosti Monad Mobilia přispěla dlouholetá spolupráce a osobní vztahy s italskými výrobci nábytku a italskými designeři.

Po zjištění, že na Českém trhu chybí kvalitní dětský nábytek z masivniho dřeva, jsme začali dovážet dětské postýlky a další součásti dětského pokoje od renomovaných italských vyrobců dětského nábytku.

V součastnosti naše společnost nabízí největší výběr italského nábytku pro děti od postýlek pro miminka až po pokoje pro školáky. www.monad.cz

Postupem času se výběr italského nábytku rozrůstal, přičemž naší prioritou bylo přivést na český trh takové italské výrobce, kteří mají vysoké ohodnocení kvality nejen v Itálii a českému klientovi nejsou známy. Našim klientům chceme nabídnout něco zajímavé a originální nejen v designu, ale i funkčnosti. www.foppapedreti-monad.cz

V našem portfoliu najdete cca 40 výrobců italského nábytku: od moderního až po rustikální nábytek, dětský nábytek, kuchyně na míru, sedací soupravy, kancelářský nábytek, hotelový nábytek, zahradní nábytek, nábytek z masivního dubového dřeva.

Naše společnost nabízí svým klientům komplexní služby italského architekta (www.lacasaonline.it) od návrhu rodinného domu, komerčních objektů až po interiér. Více informací naleznete v sekci ARCHITEKT.

Jako novinku v naší společnosti nabízíme klientům návštěvu přímo u partnerských výrobců, kde klient spatří výrobní proces produktů. Služba také zahrnuje návštěvu obřích show-roomů našich partnerských italských prodejců severní nebo jižní Itálie.

Tešíme se na Vás
kolektiv MONAD MOBILIE