VENETA CUCINE

je značka mezinárodní úrovně, v současnosti vedoucí firma na italském trhu a opravdový pojem pro ty, kteří v Evropě, stejně jako všude na světě, volí „Made in Italy“. Tato společnost, jež si zakládá na vysoce rozvinuté kultuře obchodování, zajišťuje výrobu široké škály sortimentu s kvalitními standardy, a to díky nejnovějším technologiím a řemeslně nejpropracovanějším tvarům. Spolehlivost a krása jsou hodnoty, které jen podtrhují stylový vzhled, kde se snoubí moderní estetické tvary a zděděná funkčnost osvědčená staletou tradicí. VENETA CUCINE umožňuje rozmanitost chutí, způsobů života, způsobů myšlení či používání kuchyně.

Naše vize kuchyně se zakládá na překonání rozlišování mezi klasickým a moderním. Vnímáme kuchyň jakožto prostor, jenž se neustále přetváří, aby se přizpůsobil konkrétním potřebám každodenního života a novým podmínkám bydlení. Vyjádření novým způsobem umožňuje vytvářet dosud nevídaná řešení, pro něž jsou ve všech modelech klíčové materiály. Pozornost se tedy přesouvá od produktu k projektu, kde se soustředíme na celek složený z funkčních a estetických prvků, které vytváří prostor kuchyně. Odtud vzešla myšlenka rozřadit naši širokou škálu produktů do tematických skupin, kde jsou jednotlivé prvky a doplňky volně zaměnitelné podle vkusu a způsobu pojetí kuchyně.

 

ANTIBAKTERIÁLNÍ KUCHYNĚ, KULTURA KOMFORTU ROZŠÍŘENÁ O OCHRANU ZDRAVÍ. BBS® = Bacteria Blocker Silverguard : kuchyně zaručeně bez bakterií.

 

Ve své době silně zakotvená značka VENETA CUCINE hlásá novou ideu v domácím prostředí, která se zakládá na konceptu „komfortu“. Snaží se tedy zajistit každodenní radost a nabídnout co největší komfort lidem i životnímu prostředí. To také znamená, že chceme zajistit nejvyšší bezpečnostní standard, jak o tom svědčí přijetí BBS®. Bacteria Blocker Silverguard je antibakteriální ochrana na bázi iontů stříbra, kterými jsou pokryty pracovní povrchy a laminované styčné plochy našich kuchyní. BBS snižuje o 99,9 % šíření bakterií a má desinfekční účinky, které se časem neztrácí, jelikož se stříbro, které je při impregnaci materiálů netekuté a ve formě částic, nesmývá. Díky BBS je naše kuchyň Ecocompatta, navrhovaná slavným designérem Paolem Rizzattem, první antibakteriální kuchyní na trhu. Navíc je tento postup možné na požádání aplikovat na všechny modely z řady VENETA CUCINE.